Životopis Jennifer Morrison

22. dubna 2014 v 23:00 | Missi |  Fakta o Jennifer

Jennifer Marie Morrison (narozena 12. dubna 1979 v Chicagu, Illinois) je americká herečka a modelka. Je známá jako představitelka Allison Cameronová v seriálu Dr. House, Zoey Pierson v How I Met Your Mother a Emma Swan v seriálu Once Upon a Time.

Dětství
Jennifer se narodila v Chicagu, Illinois a studovala na Arlington Heights v Illinois. Absolvovala ve Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele, zpívala ve sboru a dělala roztleskávačku školního týmu.

Studovala divadlo a angličtinu na Loyola University v Chicagu a absolvovala v roce 2000. Studovala i herectví se společností Steppenwolf Theatre, poté odjela do Los Angeles, kde započala kariéru ve filmu a televizi.

Kariéra
Jennifer Morrison začala svou kariéru jako dětská hvězda, když začala účinkovat v reklamě pro JC Penney, Montgomery Ward a dále pro Rice Krispies and Mondos. Když jí bylo deset let, objevila se na obálce Sports Illustrated for Kids s basketbalistou Michaelem Jordanem.

V patnácti letech hrála ve svém debutovém filmu Křižovatka jako dcera Richarda Gera a Sharon Stone. Později se objevila jako Samantha ve filmu Ozvěny mrtvých s Kevinem Baconem. Její první hlavní role přišla roku 2000 ve filmu Temná legenda 2, od té doby hrála ve filmech Skřípění s Adamem Brodym, Přežít Vánoce s Benem Affleckem a Jamesem Gandolfinim a v Mr. & Mrs. Smith s Bradem Pittem a Angelinou Jolie.

Před přijetím jedné z hlavních rolí, imunologa Dr. Allison Cameronové, v seriálu Dr. House roku 2004 společně s Hughem Lauriem, pracovala na několika seriálech včetně Touched by an Angel a Dawsonův svět.

V roce 2005 začala s produkováním nezávislého filmu Flourish. Jennifer se objevila ve videoklipu Nicka Lachey ("Shut up"), The Donnas ("Too Bad About Your Girl") a Jack's Mannequin "Dark Blue".Osobní život
Jennifer Morrison je nejstarší ze tří dětí narozených Davidovi a Judy Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou *Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education in 2003. Její sestra, Julia Kay Morrisonová, a bratr Daniel jsou studenty University of Illinois.

Od roku 2004 měla milostný vztah s Jessem Spencerem, který hrál jednu z hlavních rolí v Dr. House.
.
V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Jenn uvedla, že ji Spencer požádal o ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži.

V srpnu 2007 Jennifer a Jess odvolali zásnuby a rozešli se.

Jennifer randila se spoluhercem ze seriálu Once Upon a Time Sebastianem Stanem od května 2012 do srpna 2013.
 


Komentáře

1 SuE SuE | Web | 23. dubna 2014 v 14:52 | Reagovat

z Dr. House si jí teď nedokážu vybavit, ale z HIMYM ano :).

2 KIRAeves KIRAeves | E-mail | Web | 3. července 2018 v 3:59 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar picture leads to worsening feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/feet-swelling-after-pregnancy-how-to-deal-with-this-issue>feet swelling after pregnancy</a>

3 MirkaGown MirkaGown | E-mail | Web | 22. července 2018 v 11:30 | Reagovat

Peels can help to eliminate from the greater part age amendments dermatological layer. effects effective at any time, suitable for skin layer of any species. After light exposure disappear minor wrinkles, skin turns out smooth, without wrinkles. Rehabilitation – 3 days. an Average peeling beautifully struggles wrinkles (expression, old, smoothing little scars, removes age spots.
Rehabilitation – 7 days. Profound peeling conducting in the beauty medical facilities. This is maximum efficient procedure, although requires long term recovery – up to thirty days.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

4 Kullync Kullync | E-mail | Web | 13. srpna 2018 v 11:04 | Reagovat

Lump armpit brings discomfort, hurts when clicking. to Carry visit doctors is not appropriate. Seal under the muscle cavity may turn out to be cancer illness. But more often it is consequences regular use antiperspirants with aluminum, violation rules personal hygiene, intense sweating. Redness triggers narrow clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>lump under armpit hurts</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting hot? This is the ulcer that should will have to be opened, then take medications. First treat lotions, anti-inflammatory drugs. If the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama