Duben 2014

Photoshoot #2

27. dubna 2014 v 14:20 | Missi |  Photoshoots

Photoshoot #1

27. dubna 2014 v 14:19 | Missi |  Photoshoots

Jenn has an interview on VH1

25. dubna 2014 v 13:59 | Missi |  Videos

Jennifer se 15. dubna 2014 objevila na stanici VH1 v pořadu Big Morning Buzz Live.
Mooooooc se mi líbí její účes! Ta sponka, kudrliny.. No dokonalost :D
O čem mluví? :)
  1. O svých narozeninách, které oslavila 12. dubna
  2. O fanoušcích Once Upon a Time, kteří jsou věrní a je to prý milé :D Děkujeme :D
  3. Poté moderátor říká Jenn o videích, která fanoušci udělali ku příležitosti jejích narozenin
  4. Dále mluví o jejích častých cestách, kvůli natáčení seriálu
  5. O jejím přátelství s Ginnifer Goodwin, které začalo ještě před natáčením Once Upon a Time :)
  6. Dále mluví o natáčení scén v Zemi Nezemi (Neverland)
  7. A o milostném trojúhelníku, Emma, Neal a Hook :)Životopis Jennifer Morrison

22. dubna 2014 v 23:00 | Missi |  Fakta o Jennifer

Jennifer Marie Morrison (narozena 12. dubna 1979 v Chicagu, Illinois) je americká herečka a modelka. Je známá jako představitelka Allison Cameronová v seriálu Dr. House, Zoey Pierson v How I Met Your Mother a Emma Swan v seriálu Once Upon a Time.

Dětství
Jennifer se narodila v Chicagu, Illinois a studovala na Arlington Heights v Illinois. Absolvovala ve Prospect High School v roce 1997, hrála na klarinet ve školní pochodové kapele, zpívala ve sboru a dělala roztleskávačku školního týmu.

Studovala divadlo a angličtinu na Loyola University v Chicagu a absolvovala v roce 2000. Studovala i herectví se společností Steppenwolf Theatre, poté odjela do Los Angeles, kde započala kariéru ve filmu a televizi.

Kariéra
Jennifer Morrison začala svou kariéru jako dětská hvězda, když začala účinkovat v reklamě pro JC Penney, Montgomery Ward a dále pro Rice Krispies and Mondos. Když jí bylo deset let, objevila se na obálce Sports Illustrated for Kids s basketbalistou Michaelem Jordanem.

V patnácti letech hrála ve svém debutovém filmu Křižovatka jako dcera Richarda Gera a Sharon Stone. Později se objevila jako Samantha ve filmu Ozvěny mrtvých s Kevinem Baconem. Její první hlavní role přišla roku 2000 ve filmu Temná legenda 2, od té doby hrála ve filmech Skřípění s Adamem Brodym, Přežít Vánoce s Benem Affleckem a Jamesem Gandolfinim a v Mr. & Mrs. Smith s Bradem Pittem a Angelinou Jolie.

Před přijetím jedné z hlavních rolí, imunologa Dr. Allison Cameronové, v seriálu Dr. House roku 2004 společně s Hughem Lauriem, pracovala na několika seriálech včetně Touched by an Angel a Dawsonův svět.

V roce 2005 začala s produkováním nezávislého filmu Flourish. Jennifer se objevila ve videoklipu Nicka Lachey ("Shut up"), The Donnas ("Too Bad About Your Girl") a Jack's Mannequin "Dark Blue".Osobní život
Jennifer Morrison je nejstarší ze tří dětí narozených Davidovi a Judy Morrisonovým. Prvně jmenovaný byl oceněn cenou *Teacher of the Year by the Illinois State Board of Education in 2003. Její sestra, Julia Kay Morrisonová, a bratr Daniel jsou studenty University of Illinois.

Od roku 2004 měla milostný vztah s Jessem Spencerem, který hrál jednu z hlavních rolí v Dr. House.
.
V lednu 2007 oznámil časopis People jejich zasnoubení v Paříži. V rozhovoru pro Post-Golden Globes Jenn uvedla, že ji Spencer požádal o ruku 23. prosince 2006 na Eiffelově věži.

V srpnu 2007 Jennifer a Jess odvolali zásnuby a rozešli se.

Jennifer randila se spoluhercem ze seriálu Once Upon a Time Sebastianem Stanem od května 2012 do srpna 2013.

Layout č. 5

22. dubna 2014 v 22:46 | Missi |  Past layouts